Kurumsal

Firmamızın kömür işi ile iştigali 1976 yılında Kayseri'de  satışı ile başlamıştır.

1976 yılından itibaren  mangal kömürü sektöründe hizmet vermektedir.

Özel piknik mangal kömürü kalitede üstünlük ve süreklilik, firma güvenilirliği  ile kısa  süre içinde restoranların ve marketlerin aranılan kömür markası olmuştur..

Mangal kömür üründe üretim aşamasında   başlayan denetimlerimiz  müşteriye  ulaşıncaya kadar devam etmektedir. hava kirliliğini ve insan sağlında ön planda tutarak çevre orman bakanlığın uygun bulduğu kömür kalite normlarına uygun kömür satışları için alt yapısında iyileştirilmiş ve bu vesile ile de insan sağlığının bozulmasına ve hava kirliliğine sebebiyet vermeyecek kalitede uygun fiyat ve cazip ödeme şekilleri içerisinde toptan kömür satışı gerçekleştirmektedir.

Firmamız restoranlara %100 garantili çatalca ve meşe  mangal kömürü  satmaktadır.

Satışlarımız toptan olup Otel-Marketler ve restoran üzerinde yoğunlaşmış bulunmaktadır.

Mangal kömürünün yanı sıra mangal malzemeleri satışını gerçekleştirmekteyiz. Firebrand ve briket mangal kömürü ve doğal mangal kömürü satışını yapmaktayız.

Ticari ahlak kuralları içinde hizmete sunduğu ürünlerinde kalite ve yeniliği ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmuştur.

Bu güne kadar bizimle çalışan müşterilerimizin, kazançlı ve sorunsuz alışverişin tadına varmış olmaları ve bu memnuniyetlerinin müşteri potansiyelimizin artmasına vesile olmaları verdiğimiz öz güven eseri olarak karşımıza çıkmasını sağlamıştır.

Biz verdiğimiz sözü tutmakla ve sağladığımız öz güvenle gurur duyuyoruz. Sizde bizimle yaptığımız kazançlı alışverişinizle gurur duyabilirsiniz.

Bu site Tekno Gelişim alt yapısı kullanılarak hazırlanmıştır.